Thursday 20th September 2018,
Federatia Romana de Rugby

Vezi actorii principali ai finalelor de maine

1 octombrie 2010 INTERN

Trofeu DNS

Stiinta Baia Mare, Steaua, Dinamo si Farul se intalnesc maine in ultimele doua meciuri ale acestui sezon.

Incepand cu ora 13 va debuta meciul pentru stabilirea locurilor 3-4, intre Dinamo si Farul.

De la 15.30 va incepe marea finala intre campioana si vice-campioana de anul trecut, Baia Mare si Steaua.

Meciurile se desfasoara pe Stadionul Arcul de Triumf si sunt transmise in direct de GSP TV.

13.00: CS Dinamo Bucuresti-RCJ Farul Constanta:
Stadionul Arcul de Triumf
Arbitru: Vlad Iordachescu
Judecatori de margine: Cristian Raduta, Nicolae Copil
Arbitru nr. 4: Razvan Vasiliu
Observator federal: Paul Bargaunas

RCJ Farul Constanta: 15. Jantjies Eugene, 14. Gheară Constantin, 13. Dumitru Marian, 12. Lazăr Filip, 11. Tavana Allvin, 10. Tavana Rambo, 9. Samkharadze Bidzina, 8. Agiacai Onal, 7. Tavarkiladze Lasha, 6. Carpo Daniel (C), 5. Buţugan Marian, 4. Mitu Alexandru, 3. Turashvili Otar, 2. Natriashvili Iuri, 1. Tudosa Dan
Rezerve: 16. Bejan Daniel, 17. Sasu Florin, 18. Graur Catalin, 19. Arhip Victor, 20. Bucevschi Gabriel, 21. Nicolae Cătălin, 22. Mototolea Vali, 23. Strutinsky Alexandru
Antrenor: Mircea Paraschiv

CS Dinamo Bucureşti: 15. Stătulescu Dan, 14. Podărăscu Alexandru, 13. Bărbuliceanu Adrian (C), 12. Merca Mihai, 11. Mamoc Marius, 10. Ivan Valentin, 9. Căplescu Ciprian, 8. Ion Adrian, 7. Tănase Vlad, 6. Alionte Florin, 5. Pungea Horaţiu, 4. Popârlan Valentin, 3. Bădălicescu Vlad, 2. Vasiliu Silviu, 1. Tamba Petru
Rezerve: 16. Dobre Flavius, 17. Taşcă Florin, 18. Năstase Andrei, 19. Udroiu Adrian, 20. Bratu Tudorel, 21. Roman Andrei, 22. Tutunea Alberto, 23. Stan Cosmin

15.30: CSM Stiinta Baia Mare-CSA Steaua Bucuresti:
Stadionul Arcul de Triumf
Arbitru: Radu Petrescu
Judecatori de margine: Horatiu Bargaunas, Danut Frasineanu
Arbitru nr. 4: Ionut Bodea
Observator federal: Daniel Mitrea

CSM Ştiinţa Baia Mare: 15. Botezatu Ionuţ, 14. Ciuntu Ştefan, 13. Gal Minya Csaba, 12. Diniş Vârtic Cristian, 11. Buduşanu Ionuţ, 10. Dimofte Ionuţ, 9. Eva Florin, 8. Ene Constantin, 7. Macovei Mihai (C), 6. Bejan Marius, 5. Ursache Valentin, 4. Cirţiu Cosmin, 3. Bârlea Vasile, 2. Rădoi Andrei, 1. Bălan Cristian
Rezerve: 16. Gorun Florin, 17. Dico Mihai, 18. Hristache Ionuţ, 19. Buzatu Teodor, 20. Ailenei Vlad, 21. Botezatu Dănuţ, 22. Gavriloaia Claudiu, 23. Stoica Cristian
Antrenor: Eugen Apjok

CSA Steaua Bucureşti: 15. Vlaicu Florian, 14. Ioniţă Florin, 13. Cazan Ionel, 12. Dascălu Robert, 11. Nainer Daniel, 10. Dumbravă Dănuţ (C), 9. Diaconescu Grigoraş, 8. Ianuş Daniel, 7. Marinescu Bogdan, 6. Lucaci Viorel, 5. Necula Remus, 4. Tatu Cornel, 3. Baraulea Mădălin, 2. Zebega Bogdan, 1. Nere Nicolae
Rezerve: 16. Florescu Andrei, 17. Marinca Eduard, 18. Mihalache Marcel, 19. Mocanu Cristian, 20. Melinte Laurenţiu, 21. Crăcea Cristian, 22. Pătraşcu Ştefan, 23. Tănase Silviu
Antrenor: Marin Moț

2,048 total views, no views today

Ti-a placut acest articol? Distribuie-l!

5 Comments

  1. xyz 1 octombrie 2010 at 20:56

    Baraulea joaca???????????

  2. Nicolae Mal 1 octombrie 2010 at 21:46

    Eu as risca un pronostic, pentru finalele de maine.
    Farul va castiga meciul cu cei de la Dinamo si va ocupa loc. III, iar meciul finalei dintre Baia Mare si Steaua, va fi o partida echilibrata, cu un scor strans, as merge pe mana celor de la Baia Mare, vor fi pentru a doua oara consecutiv campionii Romaniei.
    Rugby Live !

  3. ALEXA 2 octombrie 2010 at 3:00

    HAI STEUA CAMPIOANA

  4. ALEXA 2 octombrie 2010 at 3:03

    ANUL ASTA TREBUIE SA CASTIGATI?BAFTA

  5. anonim 2 octombrie 2010 at 18:49

    SA ITI FIE RUSINE BAI DOMNU RADU PETRESCU AI STRICAT FINALA !!!

Leave A Response