Saturday 16th November 2019,
Federatia Romana de Rugby

Capitanul nationalei de rugby cineaza cu cea mai infocata fana, de Ziua Femeii

1 martie 2010 NATIONALA

Sorin Socol

De Ziua Femeii FRR ofera posibilitatea unei doamne sau domnisoare pasionate de rugby sa ia cina in compania capitanului echipei nationale, Sorin Socol.

Doamnele si domnisoarele interesate trebuie sa trimita raspunsul corect la intrebarea “Pe ce post evolueaza Sorin Socol?” pana la data de 5 martie, la adresa de email media@frr.ro impreuna cu datele lor de contact (nume, prenume, numar de telefon).

Castigatoarea va fi trasa la sorti si anuntata pe data de 6 martie 2010.

Tot pe 8 martie, o parte din jucatorii convocati pentru meciul cu Georgia vor oferi doamnelor si domnisoarelor flori. (ora 11, statia de metrou Piata Victoriei)

2,610 total views, 2 views today

Ti-a placut acest articol? Distribuie-l!

12 Comments

  1. ancu 1 martie 2010 at 22:58

    la echipa lui din liga a 7-a din Franta?

  2. Fabian 2 martie 2010 at 1:39

    Foarte buna initiativa asta…Petrache o sa imparta flori in Bamboo???
    Doamne ca nu avem nimic in cap.

  3. socol 2 martie 2010 at 11:13

    pai, poate sunt o ruda de a ta, verisoara de grad VI,II,III, esti un barbat bine, de ce apelezi la asa ceva, ai alura barbatilor Socol, fii bun incontunuare,bravo

  4. socol 2 martie 2010 at 13:14

    ar fi bine sa mobilizezi mai bine colegii si sa va calificati, ai fost plecat din tara ai vazut cum lupta aia ptr tara lor, la noi toti sportivii au cam lasat-o pe o ureche, cred ca nu va antrenati suficient, nu inteleg unde e ambitia voastra, de ce sa va bata toti, de ce altii sunt mai buni, ar fi bine sa fi-ti mai ambitiosi, multa bafta, sa fii iubit si numai bucurii

  5. radu 2 martie 2010 at 18:33

    eu cred ca domnul capitan ar trebui sa-i ofere domnitzei calificarea la campionatul mondial, astfel nu cred ca o sa mai vina la urmatoarele meciuri.. 😉

  6. ixuleasca 2 martie 2010 at 20:17

    portar,da ce mai joaca ?

  7. vaspargfata 3 martie 2010 at 10:23

    Da ca neam calificat la mondiale,acuma trebuie sa scoatem fane la restaurante ca poate asa ne calificam si noi asta e rugbyul in tara,rusine.

  8. DJ_P 3 martie 2010 at 14:54

    Stimate domn capitan, nu mai bine ne-ati face cadou un meci de retragere?

  9. Marin 3 martie 2010 at 15:03

    de ce nu ne spui sorine cum l-ai amenintat pe robert antonin,in iarna lui 2007, ca daca nu vei mai fi capitanul echipei (propunerea era sa te schimbe cu tonita) vei pleca de la echipa nationala impreuna cu alti 6 jucatori pe care ii controlezi tu? sau cum ai instigat la greva intreaga echipa in vestiar inaintea meciului cu portugalia pt ca erai rezerva??? te-a interesat vreodata grupul,echipa ? nu, tu te iubesti prea mult (cred ca esti narcisist), echipa nu conteaza.ti-ai batut joc de sansa…

  10. arina 3 martie 2010 at 21:00

    =)) LOL! In loc sa va vedeti de antrenamente voi impartiti flori la metrou? Nu, serios! Alte metode de promovare nu gasim? Cina cu Socol?! Banuiesc ca „fericita” va avea prilejul sa-l vada etaluandu-si tatuajul..doar e o vedeta…
    Mai bine puneti osu’ la treaba!
    Tinem pumnii in meciurile urmatoare!

  11. Romania 6 martie 2010 at 2:56

    Jucatorii nu trebuie descurajati…Mai degraba am merge la meciuri si i-am sustine,iar ideea de a impartii flori doamnelor de ziua lor mi se pare chiar buna.Multa bafta si sa speram intr-o calificare la campionatul modial.

  12. gabriel 18 mai 2010 at 19:20

    buna sunt un practicant al rugby-ului in baia mare la CMS si te sustin in continuare socol succes vrem sa ajungem la campionatul mondial!!!!!!!!!!!!!!!!