Thursday 04th June 2020,
Federatia Romana de Rugby

Doua derby-uri in etapa a VIII-a Play-Off-ului DNS

3 septembrie 2010 INTERN

Federatia Romana de Rugby

Play-Off-ul Diviziei Nationale de Seniori programeaza maine doua derby-uri: Steaua-Farul si Baia Mare-Dinamo.

Programul DIVIZIEI NATIONALE de SENIORI

Play-Off

ETAPA a-VIII-a

11.00: CSM Stiinta B.Mare-CS Dinamo (Stadionul L.Ghinet)
Arbitri: Cantor Bogdan-Sabau Gheorghe-Copil Nicolae

Baia Mare: 15. Botezatu Ionut, 14. Ciuntu Stefan, 13. Gal Csaba, 12. Dinis Ionel, 11. Catuna George, 10. Dimofte Ionut, 9. Eva Florin, 8. Ene Constantin, 7. Macovei Mihai (C), 6. Stoica Cristian, 5. Ursache Valentin, 4. Hristache Ionut, 3. Barlea Vasile, 2. Gorun Florin, 1. Balan Cristiam
Rezerve: 16. Dico Mihai, 17. Bogdan Botezatu, 18. Cirtiu Cosmin, 19. Buzatu Teodor, 20. Ailenei Vlad, 21. Rosca Mihai, 22. Budusan Ionut, 23. Niacsu Ionut

Dinamo: 15. Ivan Valentin, 14. Statulescu Daniel, 13. Barbuliceanu Adrian (C), 12. Podarascu Alexandru, 11. Merca Mihai, 10. Munteanu Bogdan, 9. Caplescu Ciprian, 8. Tanase Vlad, 7. Tasca Florin, 6. Udroiu Razvan, 5. Pungea Horatiu, 4. Popirlan Valentin, 3. Badalicescu Vlad, 2. Vasiliu Silviu, 1. Tamba Petru.
Rezerve: 16. Salagianu Vasile Bogdan, 17. Nastase Adrian, 18. Vladucu Bogdan, 19. Tutunea Alberto, 20. Stan Cosmin, 21. Roman Andrei, 22. Constantin Ionut.

11.00: CSA Steaua Bucuresti-RCJ Farul Constanta (Stadionul Ghencea)
Arbitri: Bargaunas Horatiu-Diaconescu Robert-Vasiliu Razvan-Irimia Mihai (nr.4)

Steaua: 15. Vlaicu Florin, 14. Ionita Florin, 13. Cazan Ionel, 12. Dascalu Robert, 11. Zamfir Viorel, 10. Dumbrava Danut (C), 9. Diaconescu Grigoras, 8. Ianus Daniel, 7. Marinescu Bogdan, 6. Lucaci Viorel, 5. Necula Remus, 4. Tatu Cornel, 3. Maris Samuel, 2. Zebega Bogdan, 1. Nere Nicolae.
Rezerve: 16. Marinca Edy, 17. Florescu Andrei, 18. Melinte Laurentiu, 19. Mocanu Cristian, 20. Cracea Cristian, 21. Vlad Dan, 22. Patrascu Stefan, 23. Mihalache Marcel.

Farul Constanta: 15. Nicolae Catalin, 14. Gheara Constantin, 13. Dumitru Marian, 12. Filip Lazar, 11. Tavana Alvin Rambo, 10. Janties Eugene, 9. Samkharadze Bidzina, 8. Carpo Daniel (C), 7. Tavartkiladze Lasha, 6. Arhip Victor, 5. Butugan Marian, 4. Agiacai Onal ,3. Graur Catalin, 2. Natriashvili Iuri, 1. Tudosa Dan.
Rezerve: 16. Bejan Daniel, 17. Sasu Florin, 18. Mitu Alexandru, 19. Mototolea Valentin, 20. Bucevschi Gabriel, 21. Apostol Adrian, 22. Mafteev Alexandru, 23. Strutynsky Alexandru.

RCM U de Vest Timisoara-CSU A.Vlaicu Arad (Stadionul RCM)
Amanat 22.09.2010 – ora 10.00.

Play-Out

ETAPA a-VII-a

11.00:
CS U Cluj-CS Poli Agro Iasi (Stadionul I.Hatieganu)
Arbitri: Petrescu Radu-Gordin Bogdan-Serban Cristian

Stiinta Petrosani-CSM Bucovina Suceava (Stadionul Stiinta)
Arbitri: Iordachescu Vlad-Anorocioaie Razvan-Tinu Ionel

RC Barlad-CSM Bucuresti (Stadionul Rulmentul)
Amanat 22.09.2010 – ora 17.00

Program Diviziei A

SERIA CENTRU

Etapa a XV-a

10.00:
C.S. Sportul Studentesc-R.C. Grivita (Stadionul Tei)
Arbitri: Seitan Gabriel-Bonea Florin-Cioara Cristian

11.00:
C.S. Metrorex-CSM Pitesti (Stadionul Ciurel)
Arbitri: Stefan R.-Marin Alina-Sava Ioana

CS Arsenal BL Tgv.-CS Olimpia (Stadion UM)
Arbitri: Iordachescu Razvan-Ionita Virgil-Gomoescu Cornel

SERIA VEST

RETUR II
Etapa a-X-a

10.00: CSM Sibiu-CSS 2 Siromex B.Mare (Stadion B.Boboc)
Arbitri: Cojocnean Calin-Deatcu Mircea-Cerces Vasile

1,835 total views, 4 views today

Ti-a placut acest articol? Distribuie-l!

Leave A Response