Saturday 17th August 2019,
Federatia Romana de Rugby

Finalele DNS vor fi IN DIRECT pe GSP TV

27 septembrie 2010 INTERN

GSP TV

Sambata, 02 octombrie, vor avea loc pe Stadionul Arcul de Triumf finalele Diviziei Nationale de Seniori.

In meciul pentru locurile 3-4 se vor intalni, de la ora 13, Dinamo si Farul.

Incepand cu ora 15.30 va incepe finala dintre Steaua si Baia Mare. Meciurile vor fi transmise in direct de GSP TV.

Marti, 28 septembrie, se vor pune in vanzare biletele pentru aceste meciuri. Un tichet la tribuna I va costa 10 lei, iar unul la tribuna a II-a si peluza va avea pretul de 5 lei. Un bilet este valabil pentur ambele meciuri.

Tichetele se pot gasi la magazinul din curtea FRR, in librariile Diverta sau online pe www.myticket.ro.

2,055 total views, 2 views today

Ti-a placut acest articol? Distribuie-l!

9 Comments

  1. galileo 27 septembrie 2010 at 21:38

    dupa ce ca e rugby-ul cum e, mai cereti si bani pe intrarea la meciuri frumos din partea voastra :|:|:|

  2. ciprian 27 septembrie 2010 at 21:51

    Aceeasi secretomanie vis-a-vis de cine arbitreaza!!! Stie ciobanu sef, ce stie!!! Chiar daca sunt facute cartile tot vrea sa pare un suspans!!! Vrajeala in ochii orbilor!!! Vremea scadentei se apropie..partoace!!
    Iar manipulezi lumea , ca pe vremea lui Straton… Oare Alin e la fel de credul? Nu vede ca au ramas aceeasi lingaia lui Straton!! ??
    Singurii bucurosi sunt baimarenii si lupii tineri care pot fi manipulati! Oricum, multa bafta, pt.rugby-ul romanesc.

  3. r4zvan 28 septembrie 2010 at 9:36

    gura pacatosului advevar graieste.100% pro ciprian.ar trebui petrche sa mai caste okii si pe acest site

  4. shadow 28 septembrie 2010 at 13:19

    preturile la bilete sunt fff ok, mai bine dai 10 lei pe un bilet decat sa dai pe tigari sau alte tampenii….

  5. sabau 28 septembrie 2010 at 15:17

    Cred ca unii simpatizanti ai acestui sport au luat-o razna!! Am vazut si ce s-a comentat legat de arbitrajul in CUPA EUROPEI CENTRALA SI DE EST, iar colegii mei au fost mai mult decat obiectivi. Unii cred ca totul se rezuma la bani. Raspuns gresit!!! La arbitrajul de afara, in aceasta cupa, PUNEM BANI DIN BUZUNAR CEI CARE MERGEM(CLUJENII), iat Pirtoc de unde sa ia atunci… Daca nu sunteti destul de bine informati, cel putin nu mai scrieti rautati, ca unii poate chiar va cred. Cei care totusi o faceti, de ce nu aveti sange in instalatie sa ve scrieti numele real??!! Viteji de acest gen am mai vazut!!! Mai vb.dupa finale , cand carcotasii o sa aiba o mare surpriza! PERSONAL vreau sa urez multa , multa bafta celor implicati in finale (arbitri) suntem alaturi de ei,convinsi fiid ca o sa demonstreze ca avem valoare!

  6. razvan 29 septembrie 2010 at 17:39

    Sabau are perfecta dreptate,dar pe partea lui!! Am aflat si noi ce se intampla in acea cupa a europei centrale si de est…insa legat de partea interna nu pot sa fiu de acord!! Au fost lasati pe dinafara multi dintre arbitri valorosi, sper sa iasa bine pana la urma…
    Este pe undeva examenul de maturitate, Mot sperm sa nu aiba prea multe de comentat chiar daca va pierde. In rest, multe ar fi de spus, nu stiu daca e bine sa ne balacarim in public! Din punctul meu de vedere, regret ca nu pot fi vazuti la finele ca arbitri adevaratii arbitri!

  7. mache 29 septembrie 2010 at 18:16

    Fratilor am citit si ce scriu cei de pe rugby.ro si se pare ca surpriza negative este absenta lui Sabau. Oare ce are in biluta lui mioca si odihnita ciobanelul de face astfel de gafe!! Probabil „batranii” il incomodeaza si vrea sa scoata castanele din foc cu mana altora! Chiar nu are minte boanghina ardeleana? Mai rau este ca si presedintele tradat chiar de seful CCA-UL pune botul. Ei, fiecare cioban pe batul sau piere! Apropo, poate face o cantare ( ca la asta se pricepe) si cazul este rezolvat, mai ales daca are repertoriu maramuresan!

  8. Nicolae Mal 1 octombrie 2010 at 16:33

    Vom avea un spectacol rugby-stic, demn de o finala de campionat in spiritul rugby-ului.
    Rugby Live !