Tuesday 10th December 2019,
Federatia Romana de Rugby

La multi ani, Handsome!

26 noiembrie 2010 NATIONALA

Daniel Carpo

Daniel Carpo implineste astazi 26 de ani.

FRR ii ureaza La multi ani, multa sanatate, impliniri si cat mai multe puncte marcate maine impotriva Uruguayului.

Jucator de linia a treia, Carpo este capitanul echipei Farul Constanta si al selectionatei Stejarii Bucuresti.

Cel poreclit Handsome masoara 1.95 m si cantareste 105 kg.

2,048 total views, 2 views today

Ti-a placut acest articol? Distribuie-l!

20 Comments

  1. Sergiu 26 noiembrie 2010 at 20:03

    LA MULTI ANI UNICUL CAPITAN !!!

  2. rc braila 26 noiembrie 2010 at 20:04

    la multi ani carpo sa ne aduci calificarea .

  3. andreea 26 noiembrie 2010 at 20:05

    la multi ani scumpule, te asteptam la Constanta dupa ce ne aduci calificarea !!!

  4. Mioara 26 noiembrie 2010 at 20:07

    La Multi Ani si fericire! Iti doresc multa pace, sanatate, dragoste si iubire.

  5. Vali 26 noiembrie 2010 at 20:10

    De ziua ta,sa stii ca eu Nu voi uita sa te salut, O floare sa-ti trimit mereu, Iar langa ea si un sarut !

  6. george 26 noiembrie 2010 at 20:12

    la multi ani Carpone !!!

  7. raluca 26 noiembrie 2010 at 21:17

    la multi ani!!!! dar ce gol e aici cred ca toate urarile le-a luat facebookul 🙂

  8. nebunik 26 noiembrie 2010 at 21:23

    La multi ani,Dan!!!!! bafta maine la meci si pe viitor!! :*

  9. florin tasca 26 noiembrie 2010 at 21:42

    La multi ani Dany ! 😉

  10. Alexandru Bologa 26 noiembrie 2010 at 21:53

    LA MULTI ANI CARPO SI TOT CE ITI DORESTI! FRUNTEA SUS MAINE SI MULT SUCCES ITI UREAZA UN CONSTANTEAN DE-AL TAU!!!! VICTORIE!!!!

  11. ionut florea 26 noiembrie 2010 at 22:26

    La multi ani Carpone !!!

  12. Andreea 26 noiembrie 2010 at 23:38

    La multi ani Danut! Sa ne traiesti!

  13. gicavacaru 27 noiembrie 2010 at 0:20

    LA MULTI ANI ! DANIELE si tot ce-ti doresti.tot respectul pentru un mare caracter care este acest baiat.un adevarat luptator.cei ce-l cunosc stiu la ce ma refer.o mare placere sa lucrezi cu astfel de oameni.inca o data LA MULTI ANI si face-ti o bucurie maine celor ce iubesc acest sport si pe voi dragi stejari.

  14. Aragorn 27 noiembrie 2010 at 9:35

    La Multi Ani, Dani ! Sanatate (ca-i mai buna decit toate…) si numai bine ! FARUL RULES FOREVER !

  15. RCJ Farul Constanta 27 noiembrie 2010 at 14:00

    La Multi Ani!

  16. Grigore 27 noiembrie 2010 at 15:00

    Dane, sa fii sanatos iar bunul Dumnezeu sa te rasplateasca pe masura calitatii tale morale! Esti un exemplu de daruire, onestitate si modestie, atat pe teren cat si in afara lui. Viorel vrea sa dai macar un eseu cu Uruguay. Subscriu si eu la dorinta lui… 🙂

  17. nebunik 27 noiembrie 2010 at 19:52

    Bravo Dan!!tu si echipa ne-ati adus calificarea printr-un meci extraordinar!FELICITARI!!! Un adevarat cadou de ziua ta!!! succes mai departe!!

  18. buci 27 noiembrie 2010 at 21:44

    La multi ani carpoooooooooooo!!!!!!!!!!! pentru unicul capitan de la farul constanta a fost o onoare sa joc cu tine 🙂