Tuesday 24th November 2020,
Federatia Romana de Rugby

La multi ani, Daniel Mitrea!

26 ianuarie 2011 NATIONALA

Daniel Mitrea

Antrenorul Federal Daniel Mitrea implineste astazi 37 de ani.

Colegii din FRR ii ureaza La multi ani, sanatate si cat mai multe realizari alaturi de echipele nationale.

In perioada 1999-2001 Daniel Mitrea a perfectionat antrenori la Scoala Nationala de Antrenori. Pana in 2002 a fost consilier la Departamentul Sport din Ministerul Tineretului si Sportului.

Din 2002 este Antrenor Federal.

In 2003 a obtinut diploma IRB pentru Antrenor Nivel 3. Peste numai un an a avansat in pozitia de Educator IRB (formator de antrenori), pentru ca din 2006 sa devina printre primii Traineri IRB din Europa (formator de formatori). In 2007 a fost primul absolvent pe rugby al programului IRB Administrator Academy (realizat in colaborare cu Manchester Business School).

Mitrea este responsabil si de relatia cu IRB pentru programele de inalta performanta.

1,908 total views, 2 views today

Ti-a placut acest articol? Distribuie-l!

12 Comments

  1. CRISTIAN CIOARA 26 ianuarie 2011 at 20:05

    LA MULTI ANI ! SA AI SANATATE SI PUTERE DE MUNCA !

  2. horia stoica 26 ianuarie 2011 at 20:27

    La multi ani! Fericire, sanatat si bafta multa!

  3. Daniel Boldor 26 ianuarie 2011 at 21:37

    La multi ani Daniel! Tot ce-ti doresti sa se implineasca!

  4. Al.Marin 26 ianuarie 2011 at 22:40

    A.I.R iti ureaza “la multi ani” cu sanatate , noroc si cat mai multe realizari.

  5. VALI IVAN 27 ianuarie 2011 at 9:56

    LA MULTI SI FRUMOSI ANI,SANATATE SI TOT MAI MULTE REALIZARI!

  6. centru 27 ianuarie 2011 at 9:57

    La Multi Ani ! Si cat mai multa inspiratie in definirea strategiilor de dezvoltare pe termen lung . Caci strategia ” schimbam totul facem din Poparlan un Tincu in 24 de ore ” , cu copilul aruncat din albie dinaintea chemarii in catastrofa a lui Lairle a fost un dezastru …

  7. cantor 27 ianuarie 2011 at 11:23

    la multi ani daniele si toate cele bune

  8. Rugby_Braila 27 ianuarie 2011 at 14:35

    La Multi Ani !

    Multa sanatate si incredere in tot ce puteti sa faceti! Cat mai multe IRB Nations la Bucuresti!

  9. gica vacaru 27 ianuarie 2011 at 15:12

    LA MULTI ANI ! DANIELE.MULTA PUTERE DE MUNCA SI REALIZARI IN TOT CEEACE FACI.SANATATE SI BUCURII FAMILIEI TALE.

  10. claudiu 27 ianuarie 2011 at 15:38

    La multi ani si tot ce va doriti sa se implineasca alaturi de cei dragi,sanatate si multa multa fericire(si la copii)!!!ex elevu dv claudiu:))

  11. valeiru lazar 27 ianuarie 2011 at 17:25

    LA MULTI ANI!MULTA SANATATE SI FERICIRE.

  12. Ungureanu 27 ianuarie 2011 at 20:14

    La multi ani !