Tuesday 11th August 2020,
Federatia Romana de Rugby

Trofeul Callatis Rugby Beach, la a VIII-a editie

11 iulie 2011 TURNEE

Rugby Romania

Clubul de rugby Callatis Mangalia organizeaza in acest an a VIII-a editie a trofeului Callatis Rugby Beach. Competitia se adreseaza jucatorilor Under 18 (Rugby in 7 – jucatori nascuti ’93-’94) si Under 14 (Rugby in 7 – jucatori nascuti ’97-’98).

Turneul se va desfasura in perioada 29-31 iulie 2011 pe plaja din Mangalia, dupa cum urmeaza:

– 29.07.2011 – ora 19, sedinta tehnica ce va avea loc pe terasa President de pe faleza din Mangalia
– 30.07.2011 – ora 09, meciurile de calificare
– 31.07.2011 – ora 09, semifinale si finale, plus premierea

Sportivii participanti la turneu se vor legitima cu carnet tip FRR, pentru copiii nascuti ’93-’94 si carnete tip Asociatie Judeteana pentru grupa de copii nascuti ’97-’98 si actul de identitate al fiecarui sportiv.

Organizatorii pun la dispozitia cluburilor cazare si masa la hotel cu restaurant, urmand ca plata sa se faca de catre echipele participante.

Se vor oferi pentru ambele categorii de varsta trofee, diplome si alte premii.

Pentru informatii suplimentare Presedinte Aurel Murgulet – 0752.311.322 .

1,563 total views, 2 views today

Ti-a placut acest articol? Distribuie-l!

19 Comments

  1. bb 13 iulie 2011 at 18:56

    sper sa nu vina si cei de la farul ca iar o sa i-a trofeul…adevarul e ca nu au adversar pe plaja

  2. :X 14 iulie 2011 at 0:00

    Faru ia trofeu anu asta :>

  3. Andreea 14 iulie 2011 at 22:55

    Se implineste un an de la moartea lui Alexandru Gradinaru…sper sa amintiti asta!

  4. ive 15 iulie 2011 at 13:18

    Prietene ”bb” eu sper ca nu esti constantean pt ca de fapt ai vrut sa scrii”iar OR sa IA”trofeul.Cel mai corect era:”iar VOR LUA” trofeul.
    Competitia ar fi valoroasa daca nu ar lipsi nici un concurent din cei valorosi.

  5. dute ba 18 iulie 2011 at 0:29

    cine ma?FARUL=))ma faci sa rad=))sunt niste desculti.

  6. stefan 21 iulie 2011 at 1:09

    descult esti tu ma ! 😉

  7. dute tare 21 iulie 2011 at 14:08

    FANE!!!esti frustrat?!

  8. stefan 22 iulie 2011 at 18:24

    1. numele meu este Stefan
    2. O sa te convingi dupa ce se va termina turneul 🙂
    “descultule”

  9. haha 22 iulie 2011 at 21:12

    1.MAI UIMIT CU ATATA INTELIGENTA
    2DUPA TURNEU PE CARE L CASTIGA FARUL JUCAND CU 2 ECHIPE O SA FIE ATAT DE BUNA INCAT LA TURNEUL FINAL O SA IA BATAIE DE LA GURA HUMORULUI=)).

  10. stefan 23 iulie 2011 at 16:54

    daca tu zici :))) !

  11. :x:x:X 23 iulie 2011 at 19:38

    premiul la u 14 va fi al tomitanilor