Sunday 05th July 2020,
Federatia Romana de Rugby

Tricoul replica al Stejarilor, la magazinul FRR

22 septembrie 2011 First XV, MEDIA

Tricoul Romaniei de la RWC

Replica tricoului pentru Cupa Mondiala se gaseste si in Romania.

Acesta este disponibil in ambele variante (galben si albastru) si poate fi achizitionat pentru 450 RON de la magazinul din curtea FRR (Bd. Marasti 18-20), de luni pana vineri, intre orele 09:00 si 17:00.

De asemenea fanii Stejarilor, dar si ai altor nationale prezente la Cupa Mondala, vor gasi la magazin o gama larga de produse cu insemnele RWC.

Esarfe: 100 lei
Tricouri polo la pretul de: 215 lei
Tricouri: 125 lei
Tricouri cu maneca scurta: 325 lei
Tricouri cu maneca lunga : 350 lei
Sepci: 100 lei
Caciula: 80 lei

16,279 total views, 2 views today

Ti-a placut acest articol? Distribuie-l!

26 Comments

  1. Ciprian Redinciuc 22 septembrie 2011 at 10:22

    Obscen de mari preturile.

  2. Nedelea Viorel Cosmin 22 septembrie 2011 at 10:36

    mari intr-adevar… dar daca ii bat pe georgieni il iau!

  3. Razvan Istrate 22 septembrie 2011 at 10:51

    Exagerat de mari, clar asta nu e o campanie de promovare a echipei nationale de rugby !

  4. Razvan Istrate 22 septembrie 2011 at 11:02
  5. Radu Laurentiu 22 septembrie 2011 at 11:29

    Kooga au preturi de parca fabrica pe Marte!!!!!!!!!

  6. Cristi Cristian 22 septembrie 2011 at 11:43

    http://www.worldrugbyshop.com/shop-by-country-romania-romania-national-rugby-team.html
    cu 105 $ + shiping 51.80= aproximativ 480 roni. Am luat tricou replica All Blacks cu 30 pounds din Anglia, deci cam 150 roni… Tricou Anglia cu 60 pounds dar in Gibraltar era normal sa fie mai scump… O sa-mi iau cu Romania neconditionat dar mai astept… 🙂

  7. Tudor Popa 22 septembrie 2011 at 12:44

    preturi prea mari avand in vedere ca rugby-ul nu este un sport asa cunoscut la noi in tara si ca avem salariile mici…

  8. Péter Zsolt 22 septembrie 2011 at 12:50

    Tricou All Blacks in jur de 200 de lei
    Tricou Romania 450 de lei
    asa tot sa promovezi rugby-ul din Romania…

  9. Fibinger Brindusa 22 septembrie 2011 at 13:07

    returi exagerate e putin spus! pacat! eu i-am tot luat sotului meu tricouri pana acum…dar acum s-a lins pe bot :))) sunt magari astia de la kooga! si pierde si federatia su parteneriatul asta..o sa mai vand pana in …

  10. Ghiolldi Ghioldi 22 septembrie 2011 at 13:08

    Scump . Asteptam poate mai scade pretul.

  11. Cornel Nycolas 22 septembrie 2011 at 16:15

    asi vrea si eu un tricou albastru cu maneca scurta dar e super scump 3millioane lol e prea scump

  12. Mihai Voicu 22 septembrie 2011 at 19:45

    pe marte , sau poate mai departe !

  13. Cristi Cristian 23 septembrie 2011 at 14:08

    http://www.prodirectrugby.com/prodinfo.asp?DPID=PDR-010-069-093&DEPT=010&BRAND=069 – din pacate e "out of stock"… dar poate mai primesc… :)))

  14. Red Man 28 septembrie 2011 at 15:58

    salut
    in alta parte mai stie cineva macar replica de la tricou nationalei???

  15. The Game 23 februarie 2018 at 23:17

    Poate de “Blec Fraidei” mai scade pretul..
    😜😜😂😂

  16. Adrian 25 februarie 2018 at 21:08

    Ce preturi sunt astea?va bateți joc de voi

  17. Pop Alexandra 17 ianuarie 2019 at 21:04

    un online shop ar fi super. am un baiat de 9 ani care joaca intr-un club de rugby din Belgia si de cand a inceput isi doreste un tricou cu stejarii, dar din pacate n-am gasit nicaieri 🙁 iar la Bucuresti cam greu de ajuns noi fiind de loc din Cluj. Ar fi fain daca macar s-ar putea face comanda prin mail sau ceva cu plata in avans.