Friday 04th December 2020,

Sambata, la Mocira va avea loc etapa a VII-a a Campionatului Regional Transilvania de mini-rugby, la categoria de varsta U10

25 mai 2016 MINI-RUGBY

Sambata, 28 mai 2016, la Mocira, jud. Maramures va avea loc etapa a VII-a a Campionatului Regional Transilvania de mini rugby, la categoria de varsta U10. Partidele vor incepe la ora 15:00. Conform clasamentului si al tabelei Berger, programarea meciurilor este urmatoarea:

Vadu Crisului – CSM Campia T  teren 3

Se joaca 2×4 minute, cu 1 minut pauza intre reprize apoi se schimba terenurile, acolo unde este cazul. Conform manualului de organizare se acorda 3 puncte la victorie, 2 puncte la meci egal si 1 punct la infrangere indiferent de scor.
Meciurile de U12 si U14 se vor disputa dupa cele programate mai sus.