Monday 24th April 2017,
Federatia Romana de Rugby

DEPARTAMENTE

Secretar General – Florin Matei: florin.matei@frr.ro

Departamentul Tehnic National – Bogdan Muntean (Antrenor Federal): bogdan.muntean@frr.ro

Departamentul Dezvoltare – Ciprian Popa (Director National de Dezvoltare): ciprian.popa@frr.ro

Departamentul Comunicare, Marketing si Evenimente –  Mirela Basescu: mirela.basescu@frr.ro

Departamentul Financiar-Contabil – Flori Ionescu (Director): flori.ionescu@frr.ro

Departamentul Medical – Dr. Alin Popescu (Director): alin.popescu@frr.ro

Departamentul Competitii – Stefan Mitrea (Director): stefan.mitrea@frr.ro

Departamentul Administrativ – Ana Serban (Manager):  ana.serban@frr.ro

3,241 total views, no views today